70mA A800: Nadupaná 4K kamera do auta v prodeji s kupónem
Planeta slev

Parádní cena 107 € pro balení se zadní kamerou: Špičková 70mai A800S kamera do auta s vysokým 4K rozlišením, GPS i ADAS

Odebírat
Upozornit na
host

19 komentářů
nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
Dalibor

Dobrý den,
odkaz na stránku výrobce není funkční:
stránka https://comingsoon.higizmos.com/70mai je možno dočasně nedostupná, možná byla natrvalo přesunuta na novou webovou adresu.

Redakce

Dobrý den, nám funguje.

Milán

Super, jdu do toho, na nic jsem čekal 🙂 Díky

Kiera

na to že ten model je minimálně rok starý, je cena vysoká. Před rokem jsem ji koupil v kamenném obchodě za 74 € bez akce

Redakce

Mýlíte si model, protože toto je novinka z roku 2020, před pár týdny ji představili. Vy máte zřejmě na mysli model 70mA Dash Cam Pro s 2,7K rozlišením https://xiaomiplanet.sk/70mai-dash-cam-pro-najlepsia-cena-23/. Tento je na trhu určitě 2 roky.

Milán

Zdravím, nevíte jaký je rozdíl u zadní kamery mezi external version internal version?

Milán

Zdravím, kameru jsem si objednal, ještě mi tedy nedošla, ale na stránkách prodejce se objevili nové fotky kde je ukázán rozdíl mezi rear camera internal a external version. Já si samozřejmně objednal z odkazu external version která je podle fotek venkovní kamera Umístění pod značkou. Což podle mě moc lidí nechce, kouzlo téhle kamery je zadní kamera Umístění za sklem a to je internal version. Psal jsem si s podporou prodejce dva dny a musel zaplatit další 10e za změnu, tak pozor na to.

Ondrej

Mě by zajímalo jestli se dá zadní kamera (internal / external) použít i na couvání? Je pak třeba připojit telefon, nebo dá se to zapnout i na displeji v kameře? Jaká je kvalita zadních kamer? Mám tmavé fólie na sklech a nevím tedy zda zadní interní kamera je vhodná.

Milán

Asi velký zájem nebe co. Objednávka 7.8, posláni pak to posunuly na 6.9 a teď to posouvají na 16.9, jsem zvědavý co bude příště.

Milán

Na Bangood mám u vytvořené objednávky z dřívějška napsáno “Estimated to ship before September 16, 2020” Tak snad zítá .-)

Jan

Zdravím, měl bych zájem o kameru, ale kupony na Aliexpress nefungují a banggood hlásí vyprodané.
Věděli byste to prosím ověřit? …při článku vidím dnešní den.

Redakce

Dobrý den, na Ali startují 28.3. výprodeje, budou nové kupony a lepší ceny. Určitě aktualizujeme. Přihlaste se ke sledování ceny. Momentálně jsou tam ceny vyšší.

Radovane

Parkovací mód vám nahraje celou bouři nebo silnější déšť, ale když do vás někdo na parkovišti vrazí tak se ani nespustila. Moje osobní zkušenost. Jinak jsem byl spokojen. Ale to na co byla koupena, to selhalo. Takže nedoporučuji.

Juraj

dobrý den, máte už ty nové kody na tuto kameru? Děkuji.

Redakce

Ano, jsou v článku.

Jan

Zkouším si objednat tuto kameru (3 dubna 2022), ale nerozeznaný kupón, píše „We don't recognize this promo code. Have another try.”

Redakce

Bohužel momentálně nejsou nové kupony na Aliexpress, výprodeje už skončily. Jakmile budeme mít nové kupony, aktualizujeme u nás v hlavním článku https://xiaomiplanet.sk/univerzalne-aliexpress-kupony-10/