Výborná cena 62 € přes Ali výprodeje: Xiaomi Outdoor Camera CW700S je vlajková loď mezi kamerami: Duální snímače, 9násobný zoom - Xiaomi Planet
Planeta slev

Výborná cena 62 € přes Ali výprodeje: Xiaomi Outdoor Camera CW700S je vlajková loď mezi kamerami: Duální snímače, 9-násobný zoom

Odebírat
Upozornit na
host

26 komentářů
nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
stanley77

má kamera i dodatečný slot na sd karty či jen ta fixní vestavěná 64gb paměti? dobra by byla moznost rozsírení sd kartou i dodatecne

Redakce

Ano má do 256 GB.

Ondřej Strečko

Napájení je možné i PoE (Power over ethernet)?

Naposledy upravil 6 měsíce před Ondrej Strečko
Redakce

Pravděpodobně ne, jen přes adaptér.

stanley77

aha takze je zapotřebí zasuvka.. ale připojení na net je tedy i přes lan kabel i přes wifi ano?

Redakce

Rok.

Petr

podporuje rezim pouze na LAN tedy bez připojení na internet? např. pouze na lokální NAS ukládání přip vlastní FTP server ?

Redakce

Toto jsme našli v parametrech na oficiální čínské stránce, NAS podporuje, ale jestli to půjde bez internetu neumíme potvrdit.komentář komentář

Mateusz

kiedy można się spodziewać oficjalné dostępności w Polsce?

Redakce

Hello, we dont have any informations o globální version tohoto fotoaparátu pro nynějšek, it is avalaible only in chinese version. You can show right now at GShopper and use our coupon code.

stanley77

hned pod produktem tam jeden zakaznik píše. pokud nějaký vůbec aspoň v AJ je) a stažen..

Redakce

Vždyť v článku píšeme, že je to čínská verze kamery… redukce na zásuvky stojí 2 €, máme v článku i odkaz na kvalitní redukci, je třeba jen pořádně číst. Manuál nepotřebujete, stačí připojit k appce a jsou tam hned všechny funkce.

Tomas

já už kameru mám doma, je dobrá věc všechno ok, vše funguje jako mě ale pro mě bez POE je nepoužitelné. 🙁

Tomas

super kamera jen skoda ze nema POE 🙁

MatoR

Ano, mohly by sem dávat někedt i kamery s PoE napájením a hned v první části článku to zmínit.

Redakce

Xiaomi nemá kamery s PoE, jedině od jiných značek vybírat.

Tomas

Ma cw400 pro global trh podporuje. Když je toto vlajka je dost možné, že bude i tato

Redakce

Tuto kameru jsme sice netestovali, ale výrobce nikde neuvádí PoE a podle parametrů tato kamera ani nemá Ethernet konektor. Napájení probíhá přes klasický adaptér do zdi. Můžete to dokázat fotografií?

Tomáš K

Ahoj všichni mám doma ec3 v podstatě první čínské až pak byly globál ec3 označeny a ec5 a všechny mám křmen POE díval jsem se na unboxing této CW700S na YT a bez problémů půjde taky POE. Jdu si ji objednat. Celkově mi a mojím přátelům funguje tak 20 kamer a z toho téměř všechny jsem jim krmil POE. Tak nešiřte bludy.

Redakce

Ahoj, s tím šířením bludů bychom byli opatrní. Očividně nevíš, co PoE znamená – Power Over Ethernet – to znamená napájení přes Ethernet. Ani jedna z tebou jmenovaných kamer nemá napájení přes ethernet. EC3 sice ethernet konektor má, ale ten neslouží k napájení, jen k připojení internetu. Na napájení musíš kameru stejně zapojit do elektrické zásuvky přes klasický adaptér.

Marek

Vidíte, někdo může zapojit i 20 kamer a stále neovládá elementární znalosti. Doufám, že sis si i nechal zaplatit a děláš to profesionálně. Jaj a ještě svou neznalostí bude ostatní obvniňovat, že šíří bludy. Dej si facku a nechoď prosím volit v sobotu, dik. PSM

Tomáš K

Dej si facku ty. Znáš tyto redukce co jsou na fotce? Pokud ano víš že mi ke kameře stačí pouze UTP kabel. Samo sebou, že kamera musí být napojena do elektrické sítě ale může být napojena klidně 20m daleko v místnosti adaptérem což je součástí balení a díky průchodkám mám data i elektřinu po UTP. Není to klasický Poe, ale funguje to. Takže když to má kromě kabelu pro napájení i RJ45, tak mi to stačí.

1000003536.jpg
luko

Jak přesně to mas zapojeno? Dikes.

Štefan

Dobrý den potřeboval bych poradit jak přidat kameru do aplikace když jsem chtěl přepnout na Mainland China tak to tam nemám v nabídce

Redakce

Dobrý den, máte to jistě v nabídce přímo v nastaveních aplikace.

luko

Ptal jsem se tuším u všeho na tuto kameru, ale víceméně všechny nové Xiaomi kamery už nefungují přes vesovou modifikaci MiHome.
Odpověď vevs:
95 % moderních kamer pracuje pouze ve svém nativním regionu; to je cloud-side restriction, který může být overridden by software.