Univerzální DHGate kupony 2022: Pravidelně aktualizováno
Planeta slev

Nejnovější DHGate kupóny se slevami až 60 dolarů pro květen 2023! Pravidelně aktualizovaný seznam

komentářů (16)
 1. David píše:

  Does DHGate often offer kódy jako tyto? Yesterday I missed 100/150 USD z kupónů, ale budou nakupovat Ninebot G30 MAX a 550 eur je s celkovým počtem (600-50eur) s not sure if worth waiting.

  1. Redakce píše:

   Hi, ale moře 150USD coupon. Můžeš použít 50 USD kupón teď, který je updated in the article.

 2. michal píše:

  Jak je to z momentálně s celním řízením s věcmi tohoto shopu z CN skladů?
  Dik

  1. Redakce píše:

   Dobrý den, z CN skladů na DHgate nedoporučujeme objednávat, pokud tedy nejde o koloběžky. Koloběžky by měly být v pohodě, prodejci balíky proclí za vás, jsou tam v podstatě stejní prodejci koloběžek jako i na Ali. Koloběžky posílají vlakem a trvá to cca 2 měsíce. Co konkrétně chcete objednat?

 3. stanley77 píše:

  já např. potřebuji resp planuji koupit xiaomi telefon cize chytí mi to na jisto? zda jak? Shipping Method je hongkong post a pisu shipping from china.. pokud to mají chytit ta se na to radši vyseru.

  1. Redakce píše:

   Na DHgate nedoporučujeme nakupovat u prodejců, které si najdete sám, nemusí se jednat o spolehlivého prodejce. Doporučujeme se takovému nákupu vysloveně vyhnout. Nakupujte jen přes naše články napřímo, kde máme aktuální odkazy na prodejce se zbožím z EU skladů. Z čínského skladu z DHgate budete jistě doplácet clo i DPH.

 4. stanley77 píše:

  jenže já nakupuji od téhož co jsem nakoupil už v minulosti cca 2 roky dozadu mi mix a došel fon v pohodě do měsíce byl doma a nic jsem nedoplacal.jako to že vy tvrdíte přesný opak? zda se změnily věci?

  1. Redakce píše:

   Od 2021 platí nový zákon o DPH při dovozu ze třetích zemí, zpřísnily se kontroly na celnicích, možná jste měli jen štěstí. DPH je 20% a clo většinou v jednotkách procent, to vám určí celnice.

 5. stanley77 píše:

  hej ale např. aliexpres prohlašuje že mají všechno zdaněně a stádil mi ani letos nikdy nic nezdanili! ani nic nezastavili jednou když omylem zastavili tak mi ali přislíbil přeplatní celé částky tak jak to je pak vlastně? z jednoho čínského eshopu chytí a zdanění a kácení clo az druhého eshopu ne? zda jak to funguje? proč např. z tradingshenzen nic nechytí nikdy? a např. z DH Gate ano? nebo jsou eshopy kde toto od 2021 neplatí?

  1. Redakce píše:

   Dhgate funguje úplně jinak, než Aliexpress, Ali vybírá DPH do 150 € přímo na webu, už je v ceně zboží. DHgate takto z čínského skladu nefunguje a může se stát, že celnice balík zastaví a budete doplácet DPH i clo. TradingShenzhen zase funguje úplně jinak, oni mají ošetřenou a vychytanou dopravu z Číny, neplatíte tam žádné celní poplatky. Každý shop funguje jinak a nedá se to nijak generalizovat.

 6. stanley77 píše:

  no u telefonu co jsem objednal je tam na DH gate pisane jasně černé na bílém balíčku není nainstalován originální box a není nainstalován buyer VAT/GST invoice.
  Don't potřebuje k tomu, že každý z nich kupuje, když je balíček nacházející se na vašem státu.
  a potvrdil mi to i prodejce, speciální jsem se ho na to ptal..i ostatní zákazníci tam pisu v hodnoceních že nedopláceli nic, tak nevím.. jestli to jen u nás je jinak?

  1. Redakce píše:

   Potom může být, že prodejce to má ošetřeno. Můžeme vám to prozjistit přes náš kontakt v DHgate, pošlete nám přesný link na telefon nebo prodejce.

 7. stanley77 píše:

  myslím že právě od těchto jsem i jeden xiaomi starší fon kupoval a neplatil jsem, možná to fakt mají ošetřené, link je tuto, velmi bych ocenil pokud byste to ještě přezistili a věděl nejisto, jestli se náhodou od té doby něco nezměnilo, je to tento store
  defacto pod každým telefonem co mají v nabídce to mají napsané, si všimněte https://www.dhgate.com/store/20677247?

  1. Redakce píše:

   Zdravíme, náš kontakt v DHgate nám potvrdil, že tento prodejce je spolehlivý, nákup u nich by tedy měl proběhnout bez problémů a pokud uvádějí, že se neplatí DPH ani clo, tak by tomu tak mělo být. Můžete nakoupit přes náš odkaz: https://www.dhgate.com/store/20677247?f=bm%7Caff%7Cyfaf%7C101099%7C101099_123206_229747%7C a využít naše kupony: https://xiaomiplanet.sk/dhgate-kupony-20/

 8. Stanley77 píše:

  ten xiaomi fon mi11 pro už právě dnes dorazil, trochu jsem měl obavy ale všechno v pohodě kurýr ho donesl rovnou ke mně, na paradu jen něco přes 310eur s použitými kupóny, přesně tak jak říkali bylo dodrženo, nebyla origo krabice ale všechno příslo včetně fonu,budu asi kupovat i kamošovi, akorát jinou barvu, tak přes váš odkaz už

  1. Redakce píše:

   Zajímavé, tak super tedy 🙂

odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Políčka se symbolem (*) jsou povinné.

Domů

slevy

Recenze

Čína planeta