Univerzální DHGate slevové kupóny 2024: Pravidelně aktualizováno
Planeta slev

DHGate vydal své kupony se slevami až 60 dolarů pro červen 2024: Pravidelně aktualizovaný seznam

Odebírat
Upozornit na
host

19 komentářů
nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
David

Does DHGate often offer kódy jako tyto? Yesterday I missed 100/150 USD z kupónů, ale budou nakupovat Ninebot G30 MAX a 550 eur je s celkovým počtem (600-50eur) s not sure if worth waiting.

michal

Jak je to z momentálně s celním řízením s věcmi tohoto shopu z CN skladů?
Dik

stanley77

já např. potřebuji resp planuji koupit xiaomi telefon cize chytí mi to na jisto? zda jak? Shipping Method je hongkong post a pisu shipping from china.. pokud to mají chytit ta se na to radši vyseru. gshopper hekka a pod ktere jdou bez cla

stanley77

jenže já nakupuji od téhož co jsem nakoupil už v minulosti cca 2 roky dozadu mi mix a došel fon v pohodě do měsíce byl doma a nic jsem nedoplacal.jako to že vy tvrdíte přesný opak? zda se změnily věci?

stanley77

hej ale např. aliexpres prohlašuje že mají všechno zdaněně a stádil mi ani letos nikdy nic nezdanili! ani nic nezastavili jednou když omylem zastavili tak mi ali přislíbil přeplatní celé částky tak jak to je pak vlastně? z jednoho čínského eshopu chytí a zdanění a kácení clo az druhého eshopu ne? zda jak to funguje? proč např. z tradingshenzen nic nechytí nikdy? a např. z DH Gate ano? nebo jsou eshopy kde toto od 2021 neplatí?

stanley77

no u telefonu co jsem objednal je tam na DH gate pisane jasně černé na bílém balíčku není nainstalován originální box a není nainstalován buyer VAT/GST invoice.
Don't potřebuje k tomu, že každý z nich kupuje, když je balíček nacházející se na vašem státu.
a potvrdil mi to i prodejce, speciální jsem se ho na to ptal..i ostatní zákazníci tam pisu v hodnoceních že nedopláceli nic, tak nevím.. jestli to jen u nás je jinak?

stanley77

myslím že právě od těchto jsem i jeden xiaomi starší fon kupoval a neplatil jsem, možná to fakt mají ošetřené, link je tuto, velmi bych ocenil pokud byste to ještě přezistili a věděl nejisto, jestli se náhodou od té doby něco nezměnilo, je to tento store
defacto pod každým telefonem co mají v nabídce to mají napsané, si všimněte https://www.dhgate.com/store/20677247?

Stanley77

ten xiaomi fon mi11 pro už právě dnes dorazil, trochu jsem měl obavy ale všechno v pohodě kurýr ho donesl rovnou ke mně, na paradu jen něco přes 310eur s použitými kupóny, přesně tak jak říkali bylo dodrženo, nebyla origo krabice ale všechno příslo včetně fonu,budu asi kupovat i kamošovi, akorát jinou barvu, tak přes váš odkaz už

stanley77

tak kamos nakonec bude kupovat fon až v létě v srpnu jak dojde, jen teď jak už koukám co snad už nepokračují s pravidelnými slavovými tzv. off-kupóny na měsíční bázi, už je neobnovují? posledně byly ty majové.. zda jsou teď nějaké jiné slevové kupóny už?

stanley77

tak nakonec fungují kupóny i na jun jen jsem je zadaval špatně a mají jiný tvar kousek měsíc ne June ale třeba dát jen Jun cudzí ne DHxxOFFJUNE ale správně je DHxxOFFJun ale přibyli i další můžete použít i tyto, stejně fungují jako předešlé ADxxOFFJun , samozřejmě výše slevy v %těch jako vždy podle výše hodnoty resp ceny zboží, snad budou i v červenci a srpnu aby si i kamos mohl koupit xiaomi vlajku.. přip nějakou jinou značku. na displeji 🙁 jak jsem schytal já.. reklamace resp refund mi nebyl uznán, dal nabídl mi jen nějakých symbolických 30dolarů zpět ze svého příp že pokud chci tak mi vyměnit mi11 pro co jsem koupil za jiné že mu mám poslat do činy ten fon. ta teď nevím. do činy přejci na výměnu ale to se mi vidí dost velký risk 🙁 navíc už jsem fon přihlásil pod sebe a nahodil tam naši cz/cz rom z miuios cz musel bych všechno pracně špatně nahazovat a mazat.. neřesil jsem ho už i proto byl poměrně levný jen něco přes 300e a už je to pomalu více než 2r starý fon zřejmě do podzimu přejdu na něco se snap 8 gen 2..