FIMI X8 SE 2022: 10 km dosah, 48 MPx Sony snímač a KUPÓNY
Planeta slev

Špičkový smart ovladač FIMI TX10A zlevňuje z 266 € na rekordních 243 €! Zabudovaný 5.5″ FullHD displej, dosah 10-15 km i Android systém

Odebírat
Upozornit na
host

8 komentářů
nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
Led

promo kód nefunguje 🙁

Redakce

Dobrý den, máme už jen tento kupón: Drones6 s cenou 441,22 €. Jelikož výprodeje skončily, ceny se vracejí do normálu. Ještě nás ale čeká na konci měsíce Black Friday.

Jiří

Lze si již nyní k X8SE 2022 pořídit inteligentní ovladač s vestavěnou obrazovkou eventuálně jaká bude přibližná cena a je možnost komunikace v češtině-dík J.

Redakce

Dobrý den, bohužel stále není v prodeji.

Martin

Měl jsem fimi drony. Jsou super co se týče poměru ceny a výkonu. Na dji se ale nechytají.

Marek

Raději kdyby dali do akce baterie na Fimi A3. Všechny tři mi nějak otekly a náhradní originály jsou příšerné drahé 🙁

Redakce

Nezkoušeli jste vyměnit samotné články? Šikovný servisák to bude umět zrepasovat, dají se objednat články v super ceně z Ali, značka Liitokala má vynikající hodnocení. My jsme je články objednali do baterie z tyčového vysavače a fungují super https://s.click.aliexpress.com/e/_DdyNvv9

Joni

Harmi että remote-id ei ole faa tai EASA hyväksytty. Ei ole saanut radalta C1 hyväksyntää joten sitä ei edes saa myydä enään ja vanhoilla A3 säännöillä eli 150 päässä rakennuksista ja ihmisistä. Eli täyttä kusetusta xiaomilta kunnes saavat hyväksynnät kuntoon. Oma drone myynnissä kun ollut maissa 6kk!