Amazfit GTS 2 New Version hodinky v globální verzi: KUPÓNY
Planeta slev

Letní Ali výprodeje, kupóny v EU skladu: Krásné Amazfit GTS 2 New Version smart hodinky s Bluetooth hovory i pamětí pro hudbu

Odebírat
Upozornit na
host

16 komentářů
nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
Vladimir

prosim dají se hodinky spárovat s externího snímače? snimac kadence, rychlosti, hrudní pás a pod. dakujem

Paul

GTR2 by měly mít i NFC. Bude se s nimi dát u nas platit?

Redakce

V Evropě nemají podporu NFC.

Stanka

Je mozne v hodinkách vypnut bluetooth aby stale neslo, nepouzivam vůbec notifikace? Je mozne v Hodnik nahrávat hlas neco jako diktafon ked maji mikrofon? Je mozne ovladat hodinky komplet bez telefonu, např. Nastavení jmenovitého BUDÍK datumu casu a podobně bez telefonu?
Děkuji za odpěvědě.

Redakce

Bluetooth v hodinkách lze vypnout, přímo v nastavení hodinek. Diktafon vám neumíme potvrdit, pravděpodobně nebudou mít. Nastavení hodinek se dají dělat i bez telefonu, hodinky obsahují vlastní systém s nastavením.

michal

Z jakého materiálu je řemínek v gtr2? Je kožený ve stříbrném provedení?

Pavol

Dobrý den,
4.12 jsem si objednal hodinky přes váš kupón. Moje objednávka stále nebyla odeslána. Máte bližší info ohledně odesílání objednávek.
Psal jsem e-mail na Banggood ale zatím žádná odpověď.

Redakce

Dobrý den, hodinky byly v předprodeji, no nemáme info, kdy měl prodejce odesílat. Pošlete nám údaje od vaší obj. do e-mailu a podíváme se na to. https://xiaomiplanet.sk/kontakt/

Paul

GTR2 - ačkoliv v EU nemají podporu NFC, maji vsak ten NFC cip / technologii v sobě?

Totiž kdyby později říká zpojízdnili např. platby v EU tak mají velmi dobrou funkci navíc.

Robert

mají hodinky cz nebo sk jazyk?

Redakce

Dobrý den, hodinky mají češtinu.

Petr

Objednal jsem si hodinky přes váš odkaz, ze stejného shopu jako jste uveřejnili nyní. Hodinky mi přišly ale zarazil mě datum výroby hodinek - leden 2021.
Takže výprodej dvouletých zásob a ne nové.

Redakce

GTS 2 nejsou nové hodinky. Je to starý model, není se čemu divit.

Petr

Objednal jsem si GTR 2 o kterých píšete že Výrobce si dal letos záležet i na vestavěných cifernících, kterých je opravdu hodně. Tak nevím jestli hodinky vyrobené před více než dvěma lety splňují tento benefit.

Simon

Zdravím Vas, objednal jsem si gts2 z vašeho odkazu a přišla mi prázdná krabička bez hodinek a nabíječky. Prosím máte dopad na to, aby uznali refundaci? Teprve teď jsem citoval recenze a nejsem jediný komu se to s tímto prodejcem stalo. V recenzích se také píše, že je problém to obhájit. Děkuji a lidé čtěte recenze, hlavně ty nejhorší

Redakce

Dobrý den, tak tohle nás velmi mrzí. Je třeba otevřít spor na Aliexpress pokud možno a věříme, že společně s Ali se vám to podaří vyřešit. Zkuste sledovací číslo zadat do systému 17track.net, měly by se tam zobrazovat i informace o hmotnosti, popřípadě v systému ExpressOne jsou rovněž informace o hmotnosti, dá se to poscreenshotovat. Pošlete nám bližší informace do e-mailu nebo do FB zprávy, číslo obj. i sledovací číslo na balíček a zkusíme vám to podívat. Na Ali máme jeden kontakt pro marketing, zkusíme alespoň přes tento problém vyřešit, i když přímo problémy zákazníků moc nechce řešit.