Oclean X Ultra S recenze a kupóny - Xiaomi Planet
Planeta slev

Exkluzivní kupón, nejlepší cena trhu, 2 roky záruka: Oclean X Ultra S je vlajková loď mezi zubními kartáčky a má šílené schopnosti

Odebírat
Upozornit na
host

7 komentářů
nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
michal

Bude tento kartáček dostupný i na aliexpressu? Nebo nějakých jiných čínských shopech?

Redakce

Prozatím ne, proč je problém objednat z oficiálního webu Oclean? Je to přímo web výrobce, takže nejbezpečnější způsob nákupu 🙂

michal

Předpokládám, že cena na aliexpressu by byla výhodnější. I starší Oclean X byly na aliexpress výrazně levnější.
Další věcí je cena náhradních hlavic. Ty by mohly být na aliexpressu stejně levnější.

Redakce

To jsou jen předpoklady… protože na Ali dostupná není. Oclean obchod tam nemá už téměř žádné produkty, tak netušíme, jestli s Ali nabídkou náhodou úplně nekončí. Možná je to jen dočasný výpadek, uvidíme. Každopádně momentálně ten kartáček nekoupíte levněji nikde jinde. Můžete si prohlédnout ceny na SK. Z Oclean webu máte plnou 2letou záruku, přičemž na Ali mají jen 1 rok.

leden

Mohu se zeptat, jak vám fungovala aplikace? Mně vůbec nepočítá čištění, jednou mi ho vyhodnotila a od té doby nic. Až teď jsem zjistí, že hodnocení samotné aplikace není zrovna vysoké. Přemýšlel jsem, zda koupit tuto kefku, nebo zda stačí Oclean X nebo Elite Pro a zatím jsem tedy spíš zklamaný. Takové hlasovým povelům není vůbec rozumět.

Tomas

Zdravím. Váš slevový kód nelze kombinovat s dárkem zdarma – u ve sterilizátoru.

Redakce

Dobrý den, máte pravdu, omlouváme se a už jsme to v článku opravili. Máte-li zájem io ten UVC sterilizátor, vyplatí se vzít kartáček a to zařízení jako dárek bez kuponu, tehdy vás obj vyjde na 130 €. Pokud byste udělali zvlášť objednávku na kartáček s kuponem a zvlášť nákup UVC s kuponem, vychází to na necelých 140 €.