POCO X6: Nový bestseller pro rok 2024?
Planeta slev

Nové červencové kupóny pro POCO X6 5G v EU skladu: V této cenové kategorii jeden z TOP smarfonů na trhu

Odebírat
Upozornit na
host

9 komentářů
nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
Julius

Objednal jsem přes Vás telefon, po uplatnění Vašeho kuponu najela i zleva, ale neprošla platba přes VISA. Přesně to samé se mi stalo iv listopadu 2023, kdy jsem si přes vás chtěl koupit X6 Pro. Prosím co s tím?

Redakce

Dobrý den, píšeme to jasně:

Důležité: Objednávku z DHgate a Gshopper prováděj výhradně přes prohlížeč Chrome (nejlépe přes inkognito režim s povolenými cookies soubory) v počítači nebo ve smartphonu, jinak přijdeš o naši zákaznickou podporu. Pokud ti nefunguje platba přes kreditní / debetní kartu z tvé bankovní společnosti, založ si Curve nebo Revolut službu. Přes tyto služby fungují platby na 100%.

Miroslav

A nenašel by se se slevou jiný obchod co bere i kreditní kartu nebo Paypal? Kvůli jednomu nákupu si zakládat další účet? Děkuji.

Redakce

Dobrý den, momentálně nikdo jiný nemá tak nízké ceny, jako DHgate. Pokud si nechcete zakládat platební službu Revolut (jinak vyplatí se to iu jiných čínských prodejců, mají nejlepší kurzy EUR/USD), víme vám telefon za poplatek 15 € objednat i my, a to přímo na vaši adresu. Na účet nám pošlete částku za telefon + 15 € a my to za vás vyřídíme. Máte tak jistotu, že vše proběhne na 100% a objednávka bude v našem systému, tím pádem máte od nás samozřejmě také zákaznickou podporu v případě řešení reklamace například. Máte-li zájem, napište nám email na info(zavinač)xiaomiplanet.cz nebo na FB stránku https://www.facebook.com/dealplanet.sk/ ????

sorezero

co s tím? naučit se číst…

Rastislav

Nefunguje mi kupón na poco x6 ani na poco x6 pro.

Redakce

Napište nám e-mail nebo FB zprávu s přesnou hláškou, což vám píše systém, jakmile použijete kupón. Nejlepší poslat screenshoty.

Tibor

Ani mně nechce přidat kupón obchodu. Ani v nabídce není.

Redakce

My ho tam pořád vidíme, přímo v produktu když otevřete telefon na stránce DHgate.komentář komentář