Redmi Note 13 Pro+ 5G v globální verzi: KUPÓNY
Planeta slev

Absolutně rekordní cena 253 € v EU skladu! Vrcholový globální Redmi Note 13 Pro+ 5G s 200 MPx fotoaparátem

Odebírat
Upozornit na
host

32 komentářů
nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
stanley77

za global verzi ptát o více než 100 eur(a ještě na kupón!!!)oproti čínské, jiná zlodějina tohle. Budoucí fungovat jen na uzamčených fonech (současně vydávané moduly či fixy vydávané oficiální komunitou jsou otázné dokdy budou realně fungovat..) a tak spinavě nacenili všechny globální modely a novinky oporti předešlým rokům násobně více.. ani nechci vidět jen redmi fony takto nacenili.. pomalu ale jistě nás donutí xiaomi touto politikou přejít ke konkurenci.

Naposledy upravil 6 měsíce před stanley77
Redakce

Kupon ještě není, v článku není žádný kupon. Vždy na začátku prodeje nového modelu jsou ty ceny přestřeleny, je třeba počkat a určitě půjde výrazně dolů.

Petr

A to si mám nabíječku kupovat zvlášť?

Redakce

Gshopper prodává balení bez nabíječky, zřejmě jim to takto dodává Xiaomi. 120W adaptér pro rychlé nabíjení lze koupit za pár eur 🙂 https://xiaomiplanet.sk/originalna-europska-120-w-xiaomi-nabijacka-8/

Jan Turanovič

Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G, jsem zakoupil před cca týdnem, ale jsem velmi spokojen se smartphony značky Xiaomi a tento nový model Redmi Note 13 Pro+ se 120W nabíjením a 200MP fotoaparátem je prostě top mobil za ne velké peníze 💸💰.
S pozdravem Jan T.

666mahony

Z aliexpress mám 1x nabíječku 120W, 2x 67W a ani jedna neodpovídá popisu a jejich funkcí. Nabíjejí maximálně Mi turbo což je 33W. Nezodpovídají ani velikosti oproti originálu, které je v balení s chytrým telefonem a už vůbec ne hmotnosti. Nabíječky od nich nedoporučuji. A to avizovali, že jde o originál Xiaomi. Samozřejmě, že k refundaci se nedostanu.
Chybí jim označení Mi, jak mají originály.

Redakce

Třeba kupovat od prodejce, na kterého odkazujeme my. Máme ty nabíječky ověřené, jak jediný prodává Xiaomi nabíječky se skutečným nabíjecím výkonem.

666mahony

Však jsem vám napsal, že jsem je koupil na Aliexpress a vy tam máte odkaz právě na Aliexpress.

Redakce

Ano, a my píšeme, že je třeba nakupovat od prodejce, na kterého odkazujeme na Aliexpress. Ali je totiž tržiště a jsou tam tisíce prodejců, každý prodává odlišné zboží. Prodejce, na kterého odkazujeme, má kvalitní nabíječky, které máme sami ověřeno 🙂

Darkstyle

Chci se zeptat na sklo na tento telefon, víte mi prosím doporučit?

Děkuji

Redakce

Z těch levných např. toto https://s.click.aliexpress.com/e/_Den7CJj a pokud chcete ověřenou špičkovou kvalitu, tak určitě značka Smartdevil https://s.click.aliexpress.com/e/_DFRGnHL nebo Nillkin https://s.click.aliexpress.com/e/_DFLdIAv

Rosto

Zdravím, při té globální verzi má mobil češtinu?
Děkuji za odpověď

Redakce

Ano samozřejmě

Sado

U nás se prodává v nejlevnějším obchodě za 420 is nabíječkou.

Redakce

309 € / 366 € s naším kuponem i nabíječkou v balení 🙂 To je už dost podstatný rozdíl. Chcete-li pomoci s objednávkou, napište nám e-mail nebo FB zprávu https://xiaomiplanet.sk/kontakt/

Marian

Jak je to s tou 2r zárukou? V případě nějakých problémů se to kde reklamuje? Normálně na CZE? Zda to posílám do Španělska? Díky za info

Redakce

Dobrý den, reklamace se dá řešit přes oficiální český Xiaomi servis VSP Data nebo pak přímo přes prodejce, s čímž vám pomůžeme, pokud nakoupíte přes náš článek a podle postupu.

Petr

Pozdravuji vás. Využil jsem kupón a tel.uz je doma, parada, jsem max. spokojen. Umíte doporučit usb-c kabel aspoň 1,5m, kterým pojedu 120w nabíjení?

Redakce

Dobrý den, super, jsme rádi, že všechno proběhlo v pořádku 🙂 Kabely doporučujeme tyto https://chinaplanet.sk/baseus-kvalitne-usb-c-kable-14/

michal

512bg verze se již vyprodala, bude se dát ještě někdy koupit? doplní se zásoby nebo to byla jen jednorázová nabídka?

Redakce

Nahodili jsme nové odkazy i kupony do článku, můžete nyní koupit z Ali za 328 € 512 GB verzi 🙂 https://xiaomiplanet.sk/c-aliexpress2-1-0/redmi-note-13-pro-5g

michal

Děkuji, pokud si objednám z tohoto linku budu mít ještě záruku 2 roky nebo bude mobil bez záruky? A také přijde mobil s nabíječkou nebo je třeba si ji zvláště zakoupit?

Redakce

V balení je vše, včetně nabíječky, co píšeme v cenovém boxu. V tomto případě prodejce neuvádí dobu záruky, ale měla by se dát uplatnit iv oficiálním slovenském Xiaomi servisu VSP Data.

Marko

Dobrý den.

Prosím Vás, v čím se liší verze Redmi Note 13 Pro+ 5G Xiaomi Fan Festival Special Edition, od té bez označení “Xiaomi Fan Festival Special Edition” ? Já tam rozdíl nenacházím nebo odkaz na tuto speciální verzi hodí na „obyčejnou“ pro+ 5G.

Děkuji
Marko

Redakce

Dobrý den, jen v designu, resp. v barvě. XFF Edition je stříbrná. Zde máme popsány rozdíly https://xiaomiplanet.sk/redmi-note-13-pro-5g-xiaomi-fan-festival-special-edition/

Petr

Objednáno na základě zde uveřejněného kuponu ( 19-25.3) z obchodu xiaomi youpin store, prý Francouzský sklad a doručení 7 dní.
Objednáno 25.3. a telefon stále nikde. Obchodník se pouze vymlouvá.
Pozor na tento obchod: https://aliexpress.com/item/1005006398836125.html

Redakce

Dobrý den, ano bohužel s tímto prodejcem je problém, doporučujeme objednávku zrušit. My jsme u něj objednali tablet a také jsme to zrušili, Ali hned vrátil peníze.

Dominika

Mám ho zatím 4 dní a moc si ho pochvaluji ale koupila jsem ho v kamenné prodejně Xiaomi.

Miroslav

Tak jsem dnes objednal Redmi Note 13 Pro+ 5G 12/512 podle vašeho postupu, ale po zadání kuponu se objevila cena 331.80 eur, což by až tak nevadilo, ale na výpisu platby z banky je odečteno až 337,80 eur. Přitom jsem nastavil měnu euro a také v eurech se ceny zobrazovaly, ale po zaplacení jsou v detailech platby již ceny v dolarech. Objednáno v ES.

Naposledy upravil 27 dny před Miroslav
Redakce

Dobrý den, proto doporučujeme objednávat přes Revolut nebo Wise. Platba na DHgate v pozadí probíhá v dolarech a banky si tím pádem uplatňují své nevýhodné kurzy. Služby jako Revolut a Wise mají vždy nejlepší (středový) kurz a přes tyto služby vždy zaplatíte ještě méně, než zobrazuje cenu na stránce DHgate.

Marian

Kupon už neplatí. Aliexpress píše toto:
Sorry, tyto kupónové kódy mají already been claimed. However, může být stále radost další velké deals on AliExpress

Redakce

Tím pádem se bohužel vyčerpal. Během dne jsme ho zkoušeli a fungoval. Od Ali máme info, že kupony už nebudou obnovovat.