Roidy Eva: Soběstačný vysavač, který vypere i vysuší mopy
Planeta slev

Nový kupón v EU skladu: Roidy Eva je téměř soběstačný vysavač. Vypere a vysuší dvojité mopy, napustí čistou vodu

Odebírat
Upozornit na
host

10 komentářů
nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
Katka

Je možné toto zařízení používat i bez wifi a chytrého telefonu? Chci to pro mámu důchodkyni. Může jako na starších vysavačích jej jen vyjmout z nabíječky, dát jej do určené místnosti a zapnout ručně? Děkuji.

Redakce

Dobrý den, dá se samozřejmě, ale přichází o chytré funkce. Prvotní nastavení ale doporučujeme provést řádně přes appku a chytrý telefon, následně se dá používat i bez mobilu.

michal

Toto jsou Smart technologie vázané na smartphony. Když je nechcete, dá se uklidit i koštětem, nebo klasickým vysavačem 😉

Dušan Kuplen

Na spletni strani píše cena 599 euro ko klikneš na link je cena 699 euro.

Redakce

Hello, budete potřebovat používat kupónový kód v nákupním košíku. Actual price is 639 EUR

Ondřej Strečko

Bohužel to není soběstačný vysavač, ani téměř, ani vůbec. Za tu cenu velké zklamání a nedostatky, které nelze tolerovat v této cenové kategorii.
1. Voda vytéká mimo dokovací stanici na podlahu, bobtnala mi kuchyňská linka (více uživatelé si na to stěžovali ve FB skupině Roidy EVA users), je to výrobní vada novější verze 2023. Zčásti se to vyřešilo novou aktualizací firmwaru a to tak, že při stříkání vody, tuto rovnou i odsává (velmi rychle se vyprazdňuje nádoba s vodou), toto není řešení problému, spíše jen přelepení očí,
2. Tento sprepáčením debilní robot se nedokáže bez mé pomoci sám vrátit do dokovací stanice, protože na šikmé nástupní ploše mu prokluzují kola (výrobce mohl tuto část nástupní plochy pogumovat, resp. prodloužit např. jak to má Roborock S7, S8. Takže už se vytrácí smart funkce robota a jeho samostatnost.
3. Robot nedokáže kvůli mopu „vylézt“ na koberec vysoký POUZE 1,6 cm, přičemž výrobce píše, že dokáže překonat 2cm výšku. Leckdy se mu stane, že vyleze na stojan věšáku a už se odtud nefokáže dostat a vypíše chybu.
Řečím z toho robota a vracím ho prodejci (geekbuying), velké zklamání za tu cenu.

Martin

Dobrý večer, nefunguje mi automatická sleva 15 €. Klikl jsem na váš odkaz, uplatnil jsem si kupón, vyplnil údaje k platbě kartou a nevidím změnu na ceně, co se týče automatické slevy. Jediná sleva byl kupon. Může být, že dělám něco nesprávného?

Redakce

Dobrý večer, bohužel už skončily ty automatické slevy. Za 2 dny končí i ty velké BF kupóny.

Lukas

Prosím o nový aktuální kupón, děkuji

Redakce

Už jsme aktualizovali článek o novém kupon.