Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC: Bezkontaktní platby a nejlepší cena
Planeta slev

Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC s podporou plateb u našeho SK partnera s kuponem. Víme, jak se dá platit i VISA kartami

komentářů (6)
 1. Nabrus.to píše:

  Máme 5ku, je to super náramek, ale uvítal bych podporu plateb přes NFC. Takže těšíme se, pokud se to spustí i na Slovensku.

 2. LuFus píše:

  V té vaší anketě ještě chybí možnost, že Mi smart band 6 bez NFC vlastním a nebudu kupovat totéž kvůli NFC.

  1. Redakce píše:

   Hmmm, co tak zvolit možnost „Až tak mě to nezajímá“ 😀

 3. Lukáše píše:

  Dobrý den, Je už oficiálně potvrzeno, že NFC v tomto náramku bude možné použít i na Slovensku například. se sluzbou Cruve? Případně existuje nějaká interentová banka (mBank, 365 bank, způsob smart…), která ke svému účtu zdarma poskytne i možnost používat tento náramek na NFC platby na Slovensku? A kdy? (alespon ve kterém roce)?
  Ohledně plateb – je nutně Mastercard kartu přidat nejdříve v telefonu do google pay, nebo se karta nějak da přidat přes Mi Fit (nebo inu app) přímo do MiBand 6 naramku?
  A ještě jedna otázka – dobře tomu rozumím, že MiBand 6 bez NFC neobsahuje možnost hlas. asistenta Amazon Alexa, ale MiBand 6 NFC už obsahuje? (mne tedy navíc od verze bez NFC např. i mikrofon?)

  1. Redakce píše:

   Všechno co zatím o platbách víme, jsme psali zde https://xiaomiplanet.sk/platby-xiaomi-mi-band-slovensko/

   Přes Curve by to mělo fungovat i na SK. Karta se přidává přímo do appky Mi Fit. Asistenta vyzkoušíme a popíšeme v recenzi, jak přesně to funguje.

 4. PAvol píše:

  Mám ho už týden a maximální spokojenost.
  Dříve jsem měl MI Band 5 a rozdíl je vidět. Hodně věcí už umíte na náramku nastavit a není třeba k tomu mobil. Například budík, je zde také možnost baterky, ovládání fotoaparátu. A určitě jsem ještě mnoho neobjevil.
  Baterka vydržela přesně 7 dní s malou rezervou. Karty se mi nejprve nedařilo přidat. ale po x-pokusech v různých dnech mě to konečně pustilo na přidání karet. Přidat sice můžete jakoukoli kartu, ale pokud ji náramek nepodporuje, tak ji neověří a vypíše chybu. Mně funguje slovenský mBank a samozřejmě v každé recenzi zmiňovaná CURVE karta, kterou jsem si kvůli tomu bezplatně objednal.
  Co se týká měření okysličení krve, tak to měření trvá déle a přesné není tak jako na prst. Mně to měří 96% a na prst mám vždy minimálně 98-99%. Ale jako orientace fajn. První měření mě vystrašilo, neboť naměřilo pouze 80%. Takže se nesmíte hýbat a mít pevně nasazeno.

odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Políčka se symbolem (*) jsou povinné.

Domů

slevy

Recenze

Čína planeta