Xiaomi Mijia Smart Cat Eye je inteligentní "kukátko" s 5 "displejem
Planeta slev

Xiaomi pod značkou Mijia prodává smart dveřní „kukátko“ spolu s 5″ displejem. Dostává kupon

komentářů (3)
 1. Vojtěch píše:

  Také jsem se nechal asi před rokem nachytat na reklamu. Od začátku používání nebylo možné on line připojení kukátko k smartphonu. Pokud se i náhodou podařilo připojit, nevydrželo to déle. Nevím podle jaké schématu se zobrazují nahrané videa. Jednou jsou dlouhé cca 10 sec jindy pouze 2 sekundy a nejsou nahrány všechny. Nelze to nijak nastavit. Načítání videí je hrůza. Trvá nekonečné dlouho. Aplikace kterou v článku vzpomínáte neexistuje v play store. Po roce užívání zařízení hodnotím jako nespolehlivé, pomalé a rozhodně nesplňuje podmínky které uvádíte v článku. Možná v Číně. Pokud nechce být někdo zklamaný jako já, rozhodně radím nenechat se nachytat na reklamu a koupit něco jiného.

  1. Redakce píše:

   Dobrý den, aplikace Mi Home by Vevs je upravená a samozřejmě není dostupná v Play Store, protože to není oficiální appky. Dá se stáhnout zde https://www.miuios.cz/region-free-mi-home-29089. Pokud ještě produkt máte, vyzkoušejte tuto appky, mělo by to fungovat s ní lépe.

 2. Milos píše:

  Dakujem ti za tvůj koment, přesně to jsem potřeboval vědět. Praktické zkušenosti, ne marketingové zprávy, ktere jsou vzdy take bombastické a sidealizovane. Zvažoval jsem kupu, jelikož mam i kopec jinych věci od Xiaomi. Ale uz jsem se jednou vypálit s deFang kamerkou, ktera je dnes nepoužitelná, jde, ale jen tak prvních 24hodin, pak se na ni uz nenapoji. Za to kamerka co je 5Ghz Jiným posledními modely, ta je zatím velmi spolehlivé. U tohoto produktu se bojim tiez té 2.4Ghz Wifi a také to spojení na CN serveru. Nějakou appky by Vevs jako fajn, ale já nepotřebuji clenem rodiny každý týden robit maintanence jejich mobilů, aby si dali novější apk ve kterém může být zabalené hocico navíc.
  To ze to Xiaomi omezuje, této politice nechapem preco je aplikovaná v aplikaci. Pochopit na produktu, kde nejsou manuale nebo UI dodělané jine jako Eng ci CN, ale že to omezuje appky? Tipuji, že je to tím, že jsou dodhodnuty ala s Blitzwolf a dalšími, že daně produkty sem nebudou distribuovat. Nektere věci jsou jen u některých a zase mat v mobilu 5 různých appiek na smart věci a dalších 5 Gateway pro ZigBee. Smutně dana skutečnost.
  Je sice moznost v Mi Home připojit i ine smart sítě, ale to konci tím, že vidíte je, ale ovládat a kombinovat nedokážete. K čemu je taka funkcionalita, asi jen ze mozme si to napisad do marketingových materiálů "U nas spojitě vsechna zařízení do jedné appky", realita je úplně nepoužitelné.

odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Políčka se symbolem (*) jsou povinné.

Domů

slevy

Recenze

Čína planeta