Yeelight YLXD02YL 650: Mohutné smart světlo v akci - Xiaomi Planet
Planeta slev

Mohutné Xiaomi Yeelight 650 smart světlo s WiFi, appky a RGB podsvícený má nový kupón v Evropě

komentářů (6)
 1. Tomas píše:

  Dobrý, to RGB pod svícení nabízí pouze yeelight 650? V případě menšího modelu yeelight 450 tato feature není?
  Děkuji

 2. Vlado píše:

  dobry den, proc na lampu yeelight 650, neplati slevových kupónů ktery je u ní uveden, po zadani parametrů mi vypíše: This coupon can only be used on products in a specific category and on orders over a certain amount

 3. Vladimír Ptáček píše:

  vcera jste mi koment smazali, kde byla cena s kupónem 111e a kupon nefungoval, dnes je cena 126e ale kupon stale nefunguje!

 4. michal píše:

  Dobrý den, nevíte náhodou kdy bude tento produkt opět dostupný? Doufám, že se nepřestal vyrábět.

  1. Redakce píše:

   Dobrý den, světlo je již dlouhodobě nedostupné, vypadá to tak, že prodej skončil. Aktuálně jsou dostupné pouze menší modely s průměrem do 480 mm.

 5. Vlasto píše:

  Vlastním toto svítidlo už delší dobu a mrzí mě že ji nemozem spárovat s aplikaci Mi Home. Nepodporuje se tento model, pouze svítidla Yeelight s podskupinou ARVEN. Moje idea spočívala v tom že jsem chtěl toto zařízení napojit přes smart home gateway spolu s pohybovým bezdrátovým senzorem jako nocne svícení.
  No nedá se. Dělají to naschvál abychom kupovali stale novější a novější vyrobky. Se svítidlem jsem nadmíru spokojen as aplikací yeelight funguje dobře. Jas je az neuvěřitelný a když mu vecer neztlumil jas tak, mi rano vypaluje sietnice😆 Akurat nevím jak ho pouzit na pohyb. Poradit někdo?

odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Políčka se symbolem (*) jsou povinné.

Domů

slevy

Recenze

Čína planeta