O nás - Xiaomi Planet

náš příběh

Naše pouť začala v únoru roku 2019, kdy jsme spustili první web s názvem Xiaomi Planet. Jak obrovští fanoušci značky Xiaomi jsme cítili, že na Slovensku není žádný kvalitní portál věnující se výhradně této značce. Dali jsme si za cíl vytvořit největší komunitní portál kolem čínského výrobce a po roce fungování můžeme prohlásit, že se nám to poradilo. Už při spouštění Xiaomi Planet jsme věděli, že se nechceme zaměřit pouze na jeden jediný segment a postupně chceme přidat další weby, které se budou věnovat čínským vychytávkám a celkově i technologiím.

V srpnu 2019 jsme spustili druhý projekt Deal Planet, který byl na Slovensku toho času jediný svého druhu. Jde o cenový porovnávač a zároveň největší zdroj čínských kupónů. V dubnu roku 2020 jsme do portfolia přidali třetí portál China Planet, což je magazín, který informuje o všemožných čínských technologických hračkách.

Naše "planetky", jak v týmu naše weby nazýváme, chceme postupně i nadále rozšiřovat, s cílem vytvořit největší zázemí pro technologických fanoušky, nadšence a Geek. Bude nám ctí, pokud se k nám přidáš a dosáhneme tento cíl společně.

Planeta Xiaomi

XiaomiPlanet.sk je největší komunitní portál na Slovensku věnující se výhradně značce Xiaomi. Informujeme o všech novinkách, publikujeme detailní recenze produktů, tipy a triky, návody či slevy. Navštěvuje nás více než 200 tisíc reálných návštěvníků měsíčně, na webu je publikovaných více než 1600 článků a náš Facebook profil přesáhl číslo 26 tisíc fanoušků. V dubnu roku 2020 jsme spustili i anglickou verzi webu XiaomiPlanets.com, Kterou cílíme na mezinárodní trh.

deal Planet

DealPlanet.sk je jedinečný cenový porovnávač čínských e-shopů a zároveň největší zdroj kupónů. Vyvinuli jsme unikátní systém automatické aktualizace cen a kupónů, takže na webu vždy najdeš aktuální akce. Na stránce navíc nabízíme i cenovou historii produktů, exkluzivní video návody či recenze produktů od zákazníků. 

Čína planeta

ChinaPlanet.sk je internetový magazín věnující se všemožným technologickým vychytávkám, ale i běžným gadgetů pocházejícím z Číny. Portál se věnuje mimo jiné známým čínským výrobcům technologií, kvalitním recenzím a denně přinášíme dávku slev a kuponů, díky kterým můžeš výrazně ušetřit.

Kdo stojí za projektem?

Za projektem "planetek", tedy našich Planet webů, stojí tři technologičtí nadšenci, které spojuje stejná vášeň. Vášeň tvořit něco, co má smysl pro ně ale hlavně ostatních a dělat to nejlepší, jak umí. Hlavou celého projektu a zakladatelem je Kristián Hrušovský (na fotce vpravo) - 23-letý kluk, který stál za zrozením webu FonTech.sk, ale v roce 2018 tam ukončil působení a vydal se vlastní cestou. V projektu je hlavním zdrojem nápadů, má na starosti celé fungování společnosti, řízení redakce, komunikaci s partnery, ale i se zákazníky.

Juraj Török jako spoluzakladatel (na fotce vlevo) je němé důležitou součástí projektu. Měl na starosti firemní administrativu, zastával funkci technického ředitele, kreativního grafika, Kristiánove myšlenky přetavoval do reality a staral se o fungování webu DealPlanet.sk. V dubnu roku 2020 se však rozhodl ukončit působení v projektech.

Významným členem týmu je i Frederik Hrušovský (na fotce uprostřed), bratr Kristiána. Frederik je velmi kreativní duše, zkušený a šikovný grafik a kromě úplné zprávy sociálních sítí všech našich webů zastává funkci šéfredaktora portálu ChinaPlanet.sk. 

Toto jsme my - tři kluci, kteří stojí za Planets weby. Zleva: Juraj, Frederik a Kristián

Naše tři planety v číslech

Co se nám podařilo dosáhnout v letech 2019 - 2020.

3

projekty

10

Členové teamu

20 K +

návštěv denně

400 +

Dárků k objednávkám

35 K +

fanoušky spolu

50 +

recenze

Historie a milníky

Takto jsme začínali.

 • říjen 2018
  Začátek práce na projektu
 • únor 2019
  Spuštění prvního webu - Xiaomi Planet
 • březen 2019
  Prvních 1000 fanoušků
 • Srpen 2019
  Spuštění druhého webu - Deal Planet
 • říjen 2019
  Stali jsme se největším CZ / SK partnerem e-shopu Banggood
 • prosinec 2019
  Návštěva Banggood v Číně
 • březen 2020
  Redesign Xiaomi Planet
 • duben 2020
  Spuštění třetího webu - China Planet

naši partneři