Xiaomi Robot Vacuum Mop 2 Pro + je nadupaný vysavač pro Evropu
Planeta slev

Evropský Xiaomi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ vysavač s 3D ToF navigací po dlouhé době s kuponem v EU skladě

komentářů (13)
 1. Maros píše:

  Zdravim, řada bych si ověřil situaci ohledem případné záruky. Při nákupu přes Aliexpress je v tomto případě k dispozici jen 15 denní záruku na tzv. vyzkoušení, přičemž pokud bych tento produkt zakoupil přes banggood / gearbest mohl bych počítat s letou zarukou připadne s podporou z Vasí strany, pokud bych to koupil přes link z Vasi stranky? Ptám se proto, že jde o úplně nový model zatím bez dostupnosti náhradních dílů a cena je významnějším 🙂

  Díky za info

  1. Redakce píše:

   Dobrý den, záruku poskytuje přímo prodejce na Aliexpress av případě problémů se záruka uplatňuje přímo u nich. Na Aliexpress nemáme žádný kontakt, tam bohužel neumíme poskytnout podporu, ale platí tam rovněž minimálně 1-letá záruka. Ostatní prodejci tento vysavač ještě nemají, od Banggoodu máme info, že tuto globální verzi budou mít až v dubnu.

 2. Matthew píše:

  To znamená že v případě potíží to mam poslat zpět do Číny? Nebo kde uplatní záruku?

  1. Redakce píše:

   Bohužel nevíme potvrdit, jaké reklamační podmínky má daný prodejce na Aliexpress. Doporučujeme mu přímo napsat zprávu ještě před nákupem.

 3. Maros píše:

  Davam info, že jsem jim psal este vcera. Potvrdili mi, že poskytuji letá záruka v Cine, cize předpokládám, že bude určitě nutně poslat produkt spat tzn. bez naroku servisního střediska v EU. Vid níze.

  Hi friend
  Thanks for your inquiry.We bude provide vás s jedním rokem warranty in China.
  N

 4. dano píše:

  dobrý den,
  dnes jsem chtěl objednat tento vysavač, avšak po použití vašeho kupón nechtělo povolit možnost úhrady. Jednoduše zavřelo platební bránu a nepřišlo ani potvrzení objednávky.

  1. Redakce píše:

   Dobrý den, u nás vše funguje, může mít výpadek Aliexpress. Zkuste později nebo zkuste vytvořit nový účet na Aliexpress. Nemáte objednávku nevyplacenou mezi vašimi obj. v My Orders? Nám se vše při objednávání z Aliexpress stalo, že jim to spadlo také při platbě, objednávku nevyplatilo, jen ji hodilo do My Orders jako nevyplacenou a pak přímo odtud se dala vyplatit.

 5. Martin píše:

  Chtěl bych vedet aky je rozdíl mezi cn vezriou a globálních verzí dakujem za odpoved

  1. Redakce píše:

   Čínská verze funguje pouze přes čínský server v aplikaci Mi Home, který je většinou pomalejší, nemusí fungovat tak spolehlivě jako EU servery.

 6. Maros píše:

  Dobry den, mate nejaky update kdy je mozne očekávat Turo globální verzi na Banggoode? Zmínil jste april, ale žádnou nabídku na jejich stránce neevidují. Vdaka za odpoved

  1. Redakce píše:

   Dobrý den, zatím nemáme nové info, ale s objednávkou přes Aliexpress není absolutně žádný problém, už množství Slováků koupilo tento vysavač přes náš článek.

 7. Juraj píše:

  Dobrý den, jaký robotický vysavač byste nám doporučili - nepotřebujeme mop ani čistící stanici (když to tam bude ok, ale nechceme si za to připlácet). Nábytek máme až po zem. Prozatím do bytu, časem do domu.

  1. Redakce píše:

   Dobrý den, momentálně je tento model ve výborné ceně, vyplatí se i když má mop. Ale je vhodný ik čistě vysávání bez mopování, stačí dát pryč mopovací hadřík. https://xiaomiplanet.sk/xiaomi-mi-robot-vacuum-2-kupon-60/

odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Políčka se symbolem (*) jsou povinné.

Domů

slevy

Recenze

Čína planeta